REBELIA
"Niechaj pieść będzie waszym orężem, miecz zaś...ostatecznością!"

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 09-05-2019 05:24:37

Z4dzior
Herszt
Dołączył: 08-05-2019
Liczba postów: 5
WindowsFirefox 66.0

Podręczniki

Czołem Bohaterowie!

W moim posiadaniu są wszelakie podręczniki D&D do wersja 3.0 i 3.5. Mam je na laptopie w wersji elektronicznej i w domu w wersji książkowej. Gdyby ktokolwiek był zainteresowany chęcią zdobycia tych dokumentarium, służę. Piszcie na priv lub pod postem, na pewno odpowiem na wezwanie.

Z mojego doświadczenia wiem, że najważniejszy i używany na bieżąco podczas sesji fabularnej jest "Podręcznik Gracza". Bez niego, jak bez ręki. Prowadząc swojego bohatera, gracz musi być w pełni świadomy i pewny ruchów, które wykonuje lub chciałby wykonać. Zawarte w nim informacje, obejmują zagadnienia począwszy od tworzenia postaci, przez taktykę bitewną, a na magii i glosariuszu kończąc.

Kiedy nabierzesz doświadczenia jako gracz i masz pomysł na stworzenie własnej fabuły, warto zapoznać się z podręcznikiem "Przewodnik Mistrza Podziemi". Jest to uzupełnienie i dodatek do podręcznika gracza, z którego można śmiało wyciągnąć parę zaskakujących smaczków. Poza tym potrzebna ci też będzie " Księga Potworów", z której wyciągniesz wszelakie bestie w wir walki.

Oczywiście nie opieraj się wyłącznie na księgach. Pamiętaj, że jako Mistrza Gry, nie obejmują cię żadne ograniczenia. To twój świat i działa jak sobie tego zażyczysz. Przede wszystkim liczy się tu kreatywność i zaskakiwanie całej reszty, biorącej udział w sesji.
Nie rozpisuję się więcej w tym temacie. Jeśli są pytania, bez krępacji piszcie.

Łapa!


"...i jakoby ostatni szept, tak uwolnił palce z napiętej cięciwy, a pikowana strzała szyła powietrze, zmierzając ku niczego niespodziewającemu się plugastwu."

                                                                                                                                         Bardok

Offline

#2 09-05-2019 05:32:03

Daremna
Buntownik
Dołączył: 08-05-2019
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 66.0

Odp: Podręczniki

Ja chce

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
motylkiproana - minecraftpremiumfree - tibijczyki - kucejebane - powerliferp